חינוך

אנו בפרוייקט החינוך לזיכרה של שירה בנקי מאמינים שאנשי ונשות חינוך ניצבים בעמדת מפתח, משום שביכולתם לספק אוזן קשבת, ליצור מענה נכון ולפתח מעטפת תמיכה עבור בני ובנות הנוער.

אנחנו פועלים מתוך ההכרה שבכלל בתי הספר בירושלים וסביבתה, כמו בכל בתי הספר ברחבי מדינת ישראל, ישנם/ן נערים ונערות המשויכים/ות לאוכלוסייה הלהטב"קית (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים, ביסקסואלים וקווירים).

מתוך היכרות עם הקשיים הנלווים להיותך שונה ומתוך הבנת הצורך ביד מכוונת ותומכת שלא ניתן תמיד למצוא בבית או בבית הספר - פיתחנו בבית הפתוח בירושלים לגאווה וסובלנות, את פרויקט מורה לחיים ע"ש שירה בנקי ז"ל.

התכנית פותחה באופן ייחודי עבור בתי הספר בירושלים וסביבתה, מתוך הבנה כי ישנן מורכבויות בבתי הספר הירושלמים שאינן קיימות בבתי ספר אחרים בשל אופייה הייחודי של העיר ירושלים.

פרויקט מורה לחיים הינו תכנית חינוכית שמטרתה לעודד סובלנות ופתיחות כלפי חברי וחברות הקהילה הגאה במסגרות החינוך בירושלים וסביבתה, על ידי הפעלת מערך פעילויות חינוכיות, עידוד שיח ומפגש אישי. צוות המנחות והמנחים המקצועי שלנו הוא בעל כלים חינוכיים ליצירה וניהול של דיון סובלני, וכן בעל אמצעים להתמודדות עם פניות של בני ובנות הנוער אשר ניגשים לקבלת תמיכה וליווי מצד הסגל החינוכי.

 

הפעילות מיועדת לצוותי חינוך ולכיתות בשכבות ט-יב

ניתן לתאם מפגש בבית הפתוח לקבוצות הבאות מחוץ לירושלים

 

לתיאום פעילות או מפגש ניתן לשלוח מייל ל Education@joh.org.il

או למלא את הטופס

להתנדבות בפרויקט החינוך נא לפנות אל רכזת בנ"ץ: Education@joh.org.il