קהילה >>

נוער וצעירימות

נוער חטיבה

אצלנו בקבוצה אין הרבה תנאים מקדימים – כל עוד את בגיל 13-15, ראי עצמך חלק מאתנו! קבוצה המופעלת בשיתוף פעולה עם איגי - ארגון נוער גאה

נוער תיכון

אצלנו בקבוצה אין הרבה תנאים מקדימים – כל עוד את בגיל 15-18, ראי עצמך חלק מאתנו! קבוצה המופעלת בשיתוף פעולה עם איגי - ארגון נוער גאה

יוצאות בגאווה

קבוצה לצעירות.ים להט”ביות.ים בגילאי 18-25 יוצאי.ות החברה החרדית. מפגש במרחב חברתי בטוח, נעים ומקבל. לעיסוק בנושאים של זהות, מגדר, מערכות יחסים, בניית קהילה משותפת ועוד.

נוער דתיות

בני הגיל 15-18, בעלי רקע דתי או רואים את עצמם שייכים לקהילה הדתית. כיפה סרוגה, חרדיה או שומר מסורת חרד"לי

צעירות דתיות

בני הגיל 18-22, בעלי רקע דתי או רואים את עצמם שייכים לקהילה הדתית. כיפה סרוגה, חרדיה או שומר מסורת חרד"לי

טרנסנוער

מיועדת לא.נשים בני גיל 15-21 הנמצאים ונמצאות על הקשת הטרנסית, וגם למי שמרגיש.ה צורך לפגוש ולחקור את נושא המגדר.

שבנ"צ

השבנ"צ הוא מרחב פתוח המיועד לבני 13-22 מיועד לחניכות.ים בתחום הבנ"צ ולמצטרפות חדשות.ים. לא חייבות להיות חלק מקבוצה קיימת בכדי להגיע ואין צורך בתיאום והרשמה מראש

עו"ס נוצ"ץ להט"ב

היחידה העירונית לנוער, צעירים וצעירות – נוצ"ץ פועלת במטרה להעצים ולחזק מתבגרים, צעירות וצעירים המצויים בסיכון ובמצוקה תוך ניסיון לשלבם בחברה הנורמטיבית ולממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

דוברות אנגלית

קבוצת דוברות האנגלית מיועדת לכל אחת ששפת האם שלה היא אנגלית, או שמרגישה נוח במרחב דובר אנגלית בלבד. הקבוצה מיועדת לצעירים וצעירות מגיל 18-23, הנמצאים בארץ באופן זמני או קבוע. הקבוצה בעלת אוריינטציה דתית, משמע יתקיימו בה תכנים בנושאי דת ולהט"ב, אך אינה מחייבת השתתפות של מי שמגדיר.ה עצמה דתיה בלבד, אלא כל מי שעל הרצף הדתי  מוזמנת.

The English-speaking group

The English-speaking group is intended for anyone who is a native English speaker, or who feels comfortable in a strictly English-speaking space. The group is intended for youth from the ages of 18 to 23, who are in the country temporarily or permanently (i.e. olim, gap year students, etc.). The group has a religious orientation, which means that it will have content on religious and LGBTQ+ topics, but does not require that participants define themselves as religious

ליצירת קשר

רכז תחום נוער וצעירותים שלנו כאן בשבילכןם!
מוזמנותים ליצור קשר בטלפון: 054-4898717 או מייל: youth@joh.org.il

ארגונים נוספים

קו הקשב

״יש עם מי לדבר״ 2982* הקו מציע אוזן קשבת, מידע ותמיכה לכלל חברות וחברי הקהילה, בני משפחה, וחברים הרוצים לשתף, לחלוק או להתייעץ בכל הסוגיות הקשורות לחיים כלהט"ב, לנטייה מינית ולזהות מגדרית.

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית

עמותת ער"ן מספקת שירות סיוע הומניטרי, המעניק עזרה ראשונה נפשית מצילה חיים בטלפון ובאינטרנט. השירות מוגש לכלל הציבור הישראלי על כל מגזריו, בכל גיל, לכל מצוקה ובמגוון שפות, וניתן בצורה אנונימית ומיידית, 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע.

איגי

מקריית שמונה ועד אילת, איגי הוא בית לאלפי בנות ובני נוער להט"ב. עם 120 קבוצות בכל הארץ, דירות שנת שירות ומענים דיגיטליים ברשת 24/7. איגי שמה לעצמה כיעד להיות מרחב חברתי משמעותי עבור כל נער ונערה מהקהילה הגאה בישראל, ולייצר עבורם מרחב חברתי משמעותי לגדול ולצמוח בו.

יוהל"ם - יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר

יחידת יוהל"ם אמונה על ייעוץ לרמטכ"ל ולפורום מטכ"ל בנושא קידום שוויון הזדמנויות מגדרי ומיצוי משמעותי של נשים בשירות, קידום שוויון הזדמנויות בשירות, הרחבת השתתפות ושילוב נשים בתפקידים ומקצועות רלוונטיים, שילוב חיילים/ות טרנסג'נדרים בשירות. כמו כן יחידת יוהל"ם אחראית מימוש והוצאה לפועל של המדיניות בנושא פגיעה על רקע מיני בצה"ל, ומפעילה את מהו"ת - מרכז תמיכה לנפגעי ונפגעות פגיעה על רקע מיני ואלימות במשפחה ובזוגיות. נוסף על כן, יחידת יוהל"ם מעניקה סיוע וליווי למשרתות ולמשרתים בנושאים הקשורים לפריון, היריון והורות בשירות.

בית דרור

הוסטל "בית דרור" הוא קורת גג זמנית לנערים ולנערות להט"בים במצוקה בגילים 13–18 מכל רחבי הארץ. ניתן לשהות ב"בית דרור" החל מלילה אחד ועד לשלושה חודשים. בני הנוער מגיעים להוסטל עצמאית, דרך גורמי הרווחה או בעזרת ארגוני הקהילה הלהט"בית.

הגג הורוד

הגג הוורוד מיועד לצעירות ולצעירים מהקהילה הלהט"בית (בגילים 25-18) הזקוקים לקורת גג מידית וזמנית (החל מלילה אחד ועד לארבעה חודשים)

תהל"ה

תהל"ה היא עמותת תמיכה של הורים למען הורים ובני משפחה של ילדים מהקהילה הגאה

ברית הלביאות

"ברית הלביאות" הוא ארגון של משפחות לילדות, ילדים ונוער טרנסג'נדר ומגוון מגדר. מטרת הארגון – להטמיע תמיכה ואישוש של ילדים טרנסג'נדרים בקרב משפחות, מסגרות מוסדיות, והחברה הישראלית כולה וכך – לדאוג לרווחתם.

לפניות בקשר לפעילות

בקשר לכל נושא עבור נוער וצעירימות מהקהילה, אפשר להשאיר פרטים בטופס ויחזרו אליכם בהקדם.