אצלנו יש מקום לכולן ולכולם

בואו לקחת חלק ולהתנדב

הבית הפתוח הוא מרכז של הקהילה, עבור הקהילה, וכמובן – בידי הקהילה. אנחנו מזמינות אותך לקחת חלק בעשיה ולתפוס את מקומך בתוך הלב והמוקד של הקהילה הגאה בירושלים. חשוב לנו שלכל מתנדב ומתנדבת תהיה הזדמנות להתפתחות מקצועית לצד התפתחות אישית, ושלכל אחד ואחת תהיה הזדמנות למצוא את המקום המיוחד שמתאים לו או לה.
פליירים למסיבות פוסט מצעד, 7.3

הארכיון

"ארכיונים, במיוחד מול ניסיונות למחיקה פוליטית וממסדית, הם לא רק משהו נוסטלגי, הם קריטיים. עם ארכיון מסודר ונגיש אי אפשר להגיד שלא היתה כאן קהילה חיה ובועטת ב-2010, או ב-2000. אי אפשר להגיד שלא חיו כאן לסביות ב-1980. ארכיון הוא כלי חיוני לזהות קהילתית גאה וחזקה. להכיר את ההיסטוריה שלנו ולהתגאות בה. וקל מאוד להעלים, לזלזל בנו ולמחוק אותנו מההיסטוריה כשאין ארכיון. היינו כאן, ואנחנו כאן גם עכשיו." [שיר בן אור, בהכשרה לצוות הארכיון]

רוצות.ים גם? בואו לעזור לנו לתעד ולשמר את ההיסטוריה הקווירית של ירושלים! להשליט סדר בתיקיות, לתייג, לאסוף חומרים ולנסות לחלץ מהם מידע, להכיר מקרוב פינות של הסיפור שלנו כקהילה, ולוודא שלא יישכחו.

לפרטים נוספים: programs@joh.org.il

המרפאה הפתוחה

רוצה לעשות הבדל בחיים של א.נשים? יודעת לדבר על מיניות? יודע להיות אמפתי ומכיל?
המרפאה הפתוחה מחפשת מתנדבות.ים לשנת הפעילות הבאה שלנו!

בהתחייבות למשמרת אחת בחודש אנחנו מזמינות אתכם.ן להצטרף למשפחה שלנו, להתנדבות משמעותית, מבגרת ומעצימה. בואו לקחת אחריות על הבריאות המינית בעיר ירושלים, מחכים לכן.ם

* אין צורך בניסיון או ידע מקדימים *
לפרטים נוספים: openclinic@joh.org.il

תמונה ראשית עמוד בריאות
IMG-20191102-WA0008

חינוך והסברה - פרויקט משותף עם חוש"ן

בא לך לפגוש בני.ות נוער לשיחה כנה, לשנות עמדות ולהפוך את המרחב שלהם.ן לבטוח ומכבד יותר? רוצה לדבר אל לבם של תלמידים.ות, אנשי ונשות חינוך, ולספר להם את סיפורך האישי? ודרכו לשנות את החוויה של התלמידים והתלמידות בבתי הספר?

לפרטים נוספים: jerus@hoshen.org.il

בנ"צ - בנות נוער וצעירימות

בואו להצטרף לנבחרת ההדרכה של הבנ"צ!

תכנית הבנ"צ מיועדת לנוער וצעירות.ים בגילאי 13-22, הרואים עצמן חלק מהקהילה הגאה, מתלבטות, חוקרות, ומעוניינות במפגש חברתי מעניין ורלוונטי. הבנ"צ הוא המקום היחיד בירושלים שמציע מרחב לחבר'ה גאים בגילאים האלו!

יש לנו קבוצות לנוער, צעירות.ים, דתיות.ים, הקשת הטרנסית*, דוברות ערבית, אנגלית וכמובן השבנ"צ- מרחב פתוח כל מוצ״ש, עם משחקים, אוכל, פעילויות ומלאאא כיף 🙂 אז אם את.ה מעל גיל 23, רעב.ה לאקטיביזם, מחפש שייכות לקהילה ירושלמית מהממת ורוצה חוויה מיוחדת של נתינה ועשייה- מקומך איתנו! בואו להתנדב לשנה משמעותית!

לפרטים נוספים: youth@joh.org.il

בנ''צ-2

נשמע לכם מעניין?