קהילה >>

קהילה דתית גאה​

בית המדרש הקווירי

להט"ביות דתיות, חילוניות ומה שביניהן -
נפגשות כחבורה בזום ללימוד גמרא על הסדר

יוצאות בגאווה

קבוצה לצעירות.ים להט”ביות.ים בגילאי 18-25 יוצאי.ות החברה החרדית. מפגש במרחב חברתי בטוח, נעים ומקבל. לעיסוק בנושאים של זהות, מגדר, מערכות יחסים, בניית קהילה משותפת ועוד.

נוער דתיות

בני הגיל 15-18, בעלי רקע דתי או רואים את עצמם שייכים לקהילה הדתית. כיפה סרוגה, חרדיה או שומר מסורת חרד"לי

צעירות דתיות

בני הגיל 18-22, בעלי רקע דתי או רואים את עצמם שייכים לקהילה הדתית. כיפה סרוגה, חרדיה או שומר מסורת חרד"לי

ניתן לרכוש כיפות גאווה בחנות שלנו! 

ארגונים נוספים

לוגו בת קול

בת קול

בת-קול – ארגון לסביות דתיות, הוקמה בשנת 2005 בידי נשים שאינן מוותרות על זהותן הדתית, וגם לא על זכותן לממש את חייהן כלסביות. בת-קול פועלת על מנת לאפשר לנשים הלסביות הדתיות חיים של אמת ואהבה, חיים של שיתוף ושוויון, חיים של שלמות וקבלה בחברה הדתית. הגשמת מטרותיה חיוניות לא רק למען הלסבית הדתיה אלא עבור הציבור הדתי כולו, ליצירת חברה מתוקנת יותר, חברה צודקת יותר, חברה שבה החסד, האמת והשלום נושקים.

המרכז למאבק בהמרה

המרכז למאבק בהמרה

המרכז למאבק בהמרה הוא מרכז אקטיביסטי מבית 'חברותא' ששם לעצמו כמטרה להילחם ולמגר את הפרקטיקות המכונות 'טיפולי המרה'. בישראל היום ישנם עשרות "מטפלים" ומאות "מטופלים" בתעשייה המטעה והמרמה הזו ששאיפתה הראשית היא שינוי הנטייה המינית של המטופל.ת על ידי מחיקת זהותו המינית והמגדרית. המרכז קורא לקול אחר, שמכיר בהיות האדם מי שהוא ויצירת טיפול שמטרתו השלמת האדם עם זהותו השלמה: מינית, מגדרית או דתית. המרכז אף פועל ליצירת מדיניות של הזרועה המחוקקת והמבצעת כדי למגר את נגע ההמרה מהציבור הישראלי.

איגי דתיות

הקבוצות הדתיות מיועדות לנוער וצעירים בגילאי 14-23, לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים, ביסקסואלים וקווירים, המזדהים על הרצף הדתי (מסורתיים, דתיים, חרדים, דתל"שים, או לא מוגדר), בארון ומחוצה לו. הקבוצות נותנות מענה לנוער וצעירים להט"בים, השואפים לקיים דיאלוג בין הזהות הדתית לזהות הלהט"בית שלהם, ולקיימם זו לצד זו, מתוך אמונה כי חיים דתיים כנים אינם דורשים ארון והסתרה, אלא קבלה, אהבה ושמחה בחלקים המשמעותיים הקיימים בתוכנו.

לוגו חברותא

חברותא

עמותת בוגרים להט״בים על הרצף הדתי, הפועלים כלפי פנים להעצמה קהילתית, וכלפי חוץ לקבלת להט"בים בחברה הדתית. העמותה פועלת למען בניית קהילה דתית גאה, חזקה ומאוחדת. ויצירת בית ומרחב קהילתי ללהט"ב דתיים, חרדיים, מסורתיים ויוצאים בשאלה, יחד עם אירועים סביב מעגל השנה היהודי והישראלי.

לוגו בשבילך

בשבילך

מרכז "בשבילך" של ארגון בת קול בשיתוף המשרד לשיוויון חברתי נועד לספק ל*נשים לטב"קיות* דתיות וחרדיות תמיכה מרחוק בצורה מקוונת ודיסקרטית, ללא צורך בחשיפה עצמית.

לוגו שבל

שב"ל

שב"ל ("שהכל ברא לכבודו"), הוא ארגון הידברות והסברה הפועל למען קבלתם של להט"בים (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים, ביסקסואלים+) בחברה הדתית

לפניות בקשר לפעילות

בקשר לכל נושא עבור הקהילה הדתית הגאה, אפשר להשאיר פרטים בטופס ויחזרו אליכם בהקדם.