קהילה >>

טרנס*

י-ם של קוויר

קבוצה לא.נשים על הקשת הקווירית-טרנסית, בגילאי 18+. הקבוצה הפועלת סביב מפגשים חברתיים ואירועי תוכן, בתדירות של כ-1-2 פעמים בחודש.

טרנסנוער

מיועדת לא.נשים בני גיל 15-18 הנמצאים ונמצאות על הקשת הטרנסית, וגם למי שמרגיש.ה צורך לפגוש ולחקור את נושא המגדר. נפגשת פעם בשבוע, מאחרי החגים עד סוף יוני.

מיצוי זכויות

עו"ס להט"ב נמצאת בבית הפתוח על מנת לתת ייעוץ, סיוע, תמיכה, מיצוי זכויות ועוד לאוכלוסיית הנוער והצעירות הלהט"בית בעיר ירושלים, מגילאי 13-25.

מכירת ביינדרים

ניתן לקנות ביינדרים להתנסות ראשונית בחנות הגאווה שלנו! מומלץ מאוד לתאם איתנו זמן מראש כדי שנוכל להתפנות לחלוטין לסייע לך בחווית הרכישה הראשונה שלך

ארגונים נוספים

מעברים

ארגון התומך ומסייע בתהליכי שינוי אישיים של חברי וחברות הקהילה הטרנסית, תוך קידום תהליכים רחבים לשינוי חברתי. הפועל להעצמת הקשת הטרנסית באמצעות ידע ומשאבים. הארגון מנגיש מידע קריטי לכל הקשת ולאנשים המקושרים אליה.

פרויקט גילה

פרויקט גילה להעצמה טרנסית, הוא ארגון חברתי לתמיכה ולסיוע בקהילה הטרנסג'נדרית. כיוזמה חברתית-פוליטית של חברי הקהילה הטרנסג'נדרית בישראל הוא נועד להעצים טרנסג'נדרים וטרנסג'נדריות בישראל. קהילה הסובלת מאפליה קשה והדרה בכלל תחומי החיים. השם פרויקט גילה ניתן על שמה של גילה גולדשטיין, אחת הפעילות הטרנסג'נדריות הראשונות בישראל

טרנסיות ישראל

קבוצת טרנסיות ישראל - הקבוצה הפוליטית לטרנסיות כנגד המידור והאפלייה הממשלתית חברתית. הקבוצה מפעילה את הבית הטרנסי, ברח' פיין 1, תל אביב.

המרכז הטרנסי

מרכז לקהילה הטרנסית ברח' מרדכי אנילביץ' 62, תל אביב.

ברית הלביאות

"ברית הלביאות" הוא ארגון של משפחות לילדות, ילדים ונוער טרנסג'נדר ומגוון מגדר. מטרת הארגון – להטמיע תמיכה ואישוש של ילדים טרנסג'נדרים בקרב משפחות, מסגרות מוסדיות, והחברה הישראלית כולה וכך – לדאוג לרווחתם.

לפניות בקשר לפעילות

בקשר לכל נושא עבור הקהילה הטרנסית, אפשר להשאיר פרטים בטופס ויחזרו אליכם בהקדם.